ESwith E-Ticaret Platformuna Hoşgeldiniz    | 

Eswith E-Ticaret platformunda Girişimci olarak E-Ticarete başlamak için şirket kurmaya ihtiyacınız yok.2024 yılı için yıllık 3 Milyon TL’ye kadar olan kazançlarınızı şirket kurmadan alabilirsiniz.

Eswith Girişimcileri panelden kendisine en uygun Tedarikçiyi seçerek onunla partner oluyor. Böylece Tedarikçinin ürünleri sayfasına otomatik yükleniyor.

Hayır. Sayfanızdan satılan ürünler hem sizin hem de tedarikçinizin paneline düşüyor. Tedarikçiniz ürünü kargolayıp gönderiyor. Böylece siz stok ve operasyon maliyetinden kurtulmuş oluyorsunuz.

E-ticaret yaparak 7/24 açık online bir dükkan sahibi olmaktasınız. Online olarak açtığınız işletme ile bütün dünyaya satış yapabilirsiniz. Ürünlerinizi ve işletmenizi en iyi şekilde tanıtmak için Sosyal Medya Kullanımı çok önemlidir. ESwith akıllı e-ticaret sistemleri sayesinde, sosyal medya ile entegreli şekilde işletminizi büyütebilir ve bir çok avantaja sahip olursunuz.
 

Eswith Girişimcileri ilk iş Tedarikçisini seçiyor. Komisyon oranı Tedarikçiye göre değişiklik gösteriyor. Girişimci panelinde Tedarikçilerin profilinde komisyon oranı, iade oranı, müşteri puanı, ürünlerin görselleri vb gibi Tedarikçiyi anlatan detayları seçim yapmadan önce görüntüleyebiliyorsunuz.

Eswith.com adresindeki Mağazalarımız bölümünden Eswith mağazasına giriyorsunuz. Burada 3 Girişimci E-Ticaret paketinden size en uygun olanı seçip satın alıyorsunuz. Daha sonra 24 saat içerisinde sizinle mağazanızı açmak ve eğitiminize başlamak için iletişime geçiyoruz.

Girişimci E-Ticaret Pketlerini Görmek İçin Tıklayınız

Eswith.com da bulunan Girişimci Panelinden kullanıcı adı ve şifreyle panelinize erişebilirsiniz. Buradan tüm satışları ve diğer konuları takip edebileceksiniz. Sayfanızın yönetimini de bu panelden yapacaksınız.

Sosyal araçlardan gelir elde edenler için devletimiz 7338 sayılı vergi kanununa göre bir hesap tanımladı. Bu hesaba 2024 yılı için 3 Milyon TL üst sınırına kadar ödeme alabilirsiniz. Size yatırılan ödemenin %15'i devletimiz tarafından stopaj vergisi olarak kesilir. Böylece verginizi de ödemiş olursunuz. Biz de Girişimcilerimizden başlarken bu hesaptan açmalarını istiyoruz.